Łukasz Dobkowski - fotografia przyrodnicza 


Zakładając tą stronę obchodziłem 31 urodziny. Czas ucieka nieubłaganie i widać to bardzo dobrze w otaczającej mnie przyrodzie. Los sprawił, że dane mi jest obcować z przyrodą w dolinie Narwi. Ten dziki jeszcze teren pozwala mi na spełnienie swojej pasji.
Samo fotografowanie zaczynałem dość wcześnie, ale tak na poważnie zacząłem jakieś 4 lata temu i zdjęcia na stronie powstały własnie w tym okresie. Rodzina pochłania mi coraz więcej czasu i coraz mniej go mam na fotograficzne wyprawy. Wykorzystuję jednak większość wolnego czasu jaki mam na penetrowaniu pobliskiego terenu i szukaniu coraz to nowych jeszcze niezadeptanych ciekawych miejsc. Szybka globalizacja i zmiany w przyrodzie często nie pozwalają wrócić za rok do tematu, który zacząłem i postanowiłem odłożyć na potem. A to zalana łąka, a to wycinka zarośli, a to mniejsze migracje ptaków itd...
Stronę chciałbym poświęcić w całości przygodzie z przyrodą jaką daje mi Dolina Narwi od granic Ostrołęki do okolic Wizny, gdzie mam możliwość systematycznego odwiedzania pozananych i jeszcze nieodkrytych miejsc.
Zapraszam do rzucenia okiem na dotychczasowe prace i mam nadzieją, że ciągle w szybkim tempie strona będzie aktualizowana. 
Stronę dedykuję mojej żonie Gosi, córce Lence i synkowi Kubusiowi. 

Kreator www - przetestuj za darmo